Доступність посилання

ТОП новини

У смузі Газа 10-ро палестинців убиті і близько ста поранені внаслідок ударів ізраїльської авіації


-- no author -- Виступаючи в Рамаллі, лідер Палестинської Автономії Ясир Арафат закликав міжнародну спільноту негайно відреагувати на військові напади Ізраїлю.

Виступаючи в Рамаллі, лідер Палестинської Автономії Ясир Арафат закликав міжнародну спільноту негайно відреагувати на військові напади Ізраїлю.

Ясир Арафат:

“Я закликаю ООН, Сполучені Штати, Європейський Союз, Росію, а також мусульманські та арабські країни, всіх друзів у світі негайно втрутитися і зупинити це воєнне божевілля, яке має за мету знищити святу землю і нескорений народ”.

Водночас радник прем”єр-міністра Ізраїлю Дор Голд, виступаючи в Єрусалимі, сказав, що Ізраїль не мав вибору, завдаючи ударів по Палестині.

Дор Голд:

“Учора ізраїльські війська напали на палестинський автомобіль, який, за нашою іформацією, мав намір потрапити на нашу територію, і на 100 відсотків готувався теракт. Ізраїлю нічого не залишається, як протистояти таким атакам для захисту своїх громадян”.Європейський Союз і Росія висловили співчуття Ясиру Арафату щодо подій у смузі Газа і засудили воєнні атаки Ізраїлю.
XS
SM
MD
LG