За словами посла Норвегії в Україні Йостейна Бернхардсена, проекту буде приділяться велика увага, а його навчальна програма відповідатиме високим міжнародним стандартам. Посол висловив переконання, що така співпраця стане "ще одним містком між народами України і Норвегії, яких тісно пов’язує історичне минуле".
Як повідомили представники Міжнародного фонду соціальної адаптації військовослужбовців, відмінністю цього проекту від інших є те, що в Україні вперше буде здійснюватися не тільки перепідготовка військовослужбовців, але і їхнє працевлаштування. Група морських офіцерів українського флоту протягом 3-х місяців вивчатимуть економіку та організацію підприємницької діяльності.
Як повідомили представники Міжнародного фонду соціальної адаптації військовослужбовців, відмінністю цього проекту від інших є те, що в Україні вперше буде здійснюватися не тільки перепідготовка військовослужбовців, але і їхнє працевлаштування. Група морських офіцерів українського флоту протягом 3-х місяців вивчатимуть економіку та організацію підприємницької діяльності.