Найдосконаліша копія Туринської плащаниці перебуватиме в обласному центрі Прикарпаття до середини листопада. Її виставлено в катедральному соборі Святого Воскресіння Української греко-католицької церкви.
Окрім цієї реліквії, у храмі також зараз перебувають мощі блаженного мученика Симеона Лукача та найдосконаліша копія ікони Зарваницької Божої Матері. Поклонитись плащаниці та іншим святиням щодня приходять сотні віруючих різних конфесій.
Окрім цієї реліквії, у храмі також зараз перебувають мощі блаженного мученика Симеона Лукача та найдосконаліша копія ікони Зарваницької Божої Матері. Поклонитись плащаниці та іншим святиням щодня приходять сотні віруючих різних конфесій.