Доступність посилання

ТОП новини

Однією з імовірних причин, які мотивують "агресивність російської сторони" в питанні належності острова Коса Тузла, є намагання Москви "за будь-яку ціну" унеможливити процес євроатлантичної інтеграції України


-- no author -- Таку думку висловив в інтерв''ю газеті "День" директор Національного інституту стратегічних досліджень, радник Президента України Анатолій Гальчинський.

Таку думку висловив в інтерв''ю газеті "День" директор Національного інституту стратегічних досліджень, радник Президента України Анатолій Гальчинський.

За його словами, у стратегічному вимірі ця проблема є вкрай важливою, тому що регламентні документи НАТО вимагають від країн, які прагнуть вступити до Альянсу, врегульованості зовнішніх територіальних суперечок.

У цій ситуації, прогнозує Анатолій Гальчинський, штучно сфабрикована проблема щодо приналежності острова Коса Тузла, ймовірно, буде "розігріватися" російською стороною упродовж багатьох років. Він наголосив, що уряд України має враховувати можливість і такого сценарію перебігу подій.
XS
SM
MD
LG