Доступність посилання

ТОП новини

Голова Палестинської автономії Ясир Арафат у середу привів до присяги новий кабінет міністрів із 24 членів під керівництвом прем’єр-міністра Ахмеда Креї після того, як Законодавчі збори автономії схвалили цей кабінет


-- no author -- Ахмед Крея заявив парламентові, що його кабінет має тверду мету зупинити насильство щодо ізраїльтян, і закликав до нових мирних переговорів із Ізраїлем, що ґрунтувалися б на «шляховій мапі», підтримуваному США мирному плані.

Ахмед Крея заявив парламентові, що його кабінет має тверду мету зупинити насильство щодо ізраїльтян, і закликав до нових мирних переговорів із Ізраїлем, що ґрунтувалися б на «шляховій мапі», підтримуваному США мирному плані.

Ясир Арафат теж закликав до нових кроків задля миру; за його словами, і ізраїльський, і палестинський народи мають право на власні держави, що співіснували б поруч одна з одною в злагоді.

Тим часом речник прем’єр-міністра Ізраїлю Арієля Шарона, Раанан Ґіссін, заявив, що Шарон готовий зустрітися з Креєю будь-коли, щоб домовлятися про мир. Але, додав він, Ізраїль хоче бачити Креєві дії супроти палестинських войовничих угруповань.
XS
SM
MD
LG