Доступність посилання

21 Листопад 2017, Київ 07:01

Україна і Європа домовилися про об’єднання енергосистем


-- no author -- Міністерство палива і енергетики України разом з європейським відомством з питань транспортування енергії починають підготовку об’єднаної енергетичної системи України для переходу на паралельну роботу з європейською ернергосистемою. Про це повідомляє прес-служба Мінпаливенерго, посидаючись на підсумки візиту до Києва європейської делегації.

Міністерство палива і енергетики України разом з європейським відомством з питань транспортування енергії починають підготовку об’єднаної енергетичної системи України для переходу на паралельну роботу з європейською ернергосистемою. Про це повідомляє прес-служба Мінпаливенерго, посидаючись на підсумки візиту до Києва європейської делегації.

На думку міністра палива й енергетики Сергія Єрмилова, реальний термін підключення всієї енергосистеми України до роботи в синхронному режимі з європейською триватиме 5-6 років. Для цього планується збудувати вставку постійного струму для з’єднання непаралельних енергосистем. Це буде коштувати 100 мільйонів доларів.

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG