Доступність посилання

ТОП новини

На думку координатора парламентської більшості Степана Гавриша, те, що відбувається у Грузії, дуже схоже на Україну, яка має досить сильну і організовану опозицію і яка може заявити своє право на владу і зажадати цю владу, у тому числі й революційним шляхом


-- no author -- Лідер Української народної партії “Собор” Анатолій Матвієнко (блок Тимошенко) в інтерв’ю радіо “Свобода” так оцінив події в Грузії: “Цей крок потрібно вітати. Вони перейшли через рубікон масового фальшування, ігнорування всяких демократичних норм і безвідповідальності в оцінці ситуації. Я маю на увазі за режим Шеварднадзе. І те, що Шеварднадзе знайшов у собі мужність подати у відставку, говорить про те, що це політик, у серці якого б’ється національна, свідома і відповідальна позиція, а не лише власна амбіція за будь-яку ціну утримати владу”.

Лідер Української народної партії “Собор” Анатолій Матвієнко (блок Тимошенко) в інтерв’ю радіо “Свобода” так оцінив події в Грузії: “Цей крок потрібно вітати. Вони перейшли через рубікон масового фальшування, ігнорування всяких демократичних норм і безвідповідальності в оцінці ситуації. Я маю на увазі за режим Шеварднадзе. І те, що Шеварднадзе знайшов у собі мужність подати у відставку, говорить про те, що це політик, у серці якого б’ється національна, свідома і відповідальна позиція, а не лише власна амбіція за будь-яку ціну утримати владу”.

Коментуючи ситуацію у Грузії, депутат від пропрезидентської фракції “Демократичні ініціативи” Олександр Бандурка сказав: “У нас такого бути не може. Просто не буде приводу для цього. В українського народу вистачає розуму жити без крайностей. Просто наш народ на це не піде, і лідерів до цього не допустить ”.
XS
SM
MD
LG