Доступність посилання

ТОП новини

В обласному центрі Прикарпаття обласна організація блоку “Наша Україна” ініціювала збір підписів за всенародне обрання президента.


Іван Костюк В обласному центрі Прикарпаття обласна організація блоку “Наша Україна” ініціювала збір підписів за всенародне обрання президента.

Івано-Франківськ, 24 листопада 2003 року.

В Івано-Франківську обласна організація блоку “Наша Україна” ініціювала збір підписів за всенародне обрання Президента. Під час збору підписів не проводилось жодної політичної агітації. Представники “Нашої України” стверджують, що збір підписів проти обрання керівника держави парламентом продовжуватимуться й надалі.

“Україні – народного Президента!” – під такою назвою в обласному центрі Прикарпаття відбувалась акція, в межах якої галичани ставили свої підписи, демонструючи таким чином бажання обирати в майбутньому керівника держави всенародним голосуванням. Керівник обласного штабу блоку “Наша Україна” мер міста Зіновій Шкутяк так охарактеризував мету акції: “Громадяни нашої батьківщини, України, бачать, що розгортається така ситуація, при якій може бути втрачено право нас, громадян, обирати Президента України. І після того, як буде прийнято закон і зміни до Конституції, то вже буде пізно збирати підписи”. Водночас організатори акції не вели жодної агітації і лише наголошували на тому, що хто б не став керівником держави, Президента повинен обирати народ України, а не парламент. З цього приводу Зіновій Шкутяк наголосив: “Сьогодні обрання Президента в парламенті – це фактично призначення Президента. І ми фактично розуміємо, хто буде призначений Президентом. Ми не говоримо про конкретне прізвище Президента. Йдеться про те, щоб Президента обирали”. Іванофранківці охоче заповнювали підписні листи. Ставлячи свої підписи, виборці наголошували, що кого б не обрали Президентом України, його повинні обирати всі громадяни держави. Однак, щоб ставити вимоги перед владою, необхідно зібрати три мільйони підписів. Організатори акції, представники “Нашої України”, заявили, що для Галичини така кількість не проблема і також сподіваються на активну підтримку центральних та східних реґіонів держави.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG