Доступність посилання

ТОП новини

Дітер Болен допомагає безпритульним дітям в Україні.


Надія Кандиба Дітер Болен допомагає безпритульним дітям в Україні.

Німеччина, 28 листопада 2003 - Текст для ведучого: Понад 4 мільйони євро вдалося зібрати німецькій телекомпанії RTL під час найдовшого в країні благодійного теле-шоу. Впродовж доби учасники акції збирали гроші для шести проектів, серед яких також будівництво нового сирітського будинку в Харкові. Цим проектом особисто опікується колишній учасник популярного німецького поп-дуету “Modern Talking” Дітер Болен.

У четвер о шостій годині вечора телекомпанія RTL розпочала свою благодійну акцію. Впродовж доби за допомогою зірок німецького шоу-бізнесу організатори акції збирали кошти для дітей у Гамбії, Іраку, С’єрра-Леоне. Цього року було вирішено допомогти також українським безпритульним дітям, яких, за офіційними даними, нараховується 80 тисяч. Експерти вважають, що реальна цифра є щонайменше вдівічі більшою. Як правило, батьки таких дітей є алкоголіками або наркоманами. Одних після народження просто покинули в лікарні. Інші віддали перевагу життю на вулиці, тікаючи від п`яних сварок та бійок вдома. Говорить співробітниця австрійського відділення міжнародної організації “Caritas” Феліцітас Філіпп: “Ці діти тримаються разом і завдяки цьому вони можуть вижити. Вони живуть у підвалах, у каналізаційних шахтах. Восени ці діти збирають собак, яких годують, і які взимку їх гріють” , - розповіла Феліцітас Філіпп.

Оскільки українська держава замало турбується про таких дітей, організація “Caritas” вирішила спорудити в Харкові тимчасовий дитячий притулок, в якому зараз живе 40 дітей віком від 3 до 12 років. Тепер планується побудувати новий сирітський будинок, який би вмістив ще більше дітей. Саме над цим проектом і взяв шефство німецька поп-зірка Дітер Болен, який нещодавно особисто відвідав Харків: “У мене в самого троє дітей. І, як батькові, мені дуже боляче дивитися на страждання цих малюків. Це дуже зле рости от так без батьків” , - вважає Дітер Болен.

Він пообіцяв, що кожний цент, зібраний під час благодійного марафону на телеканалі RTL, буде використано за призначенням. У рамках благодійної акції було проведено також аукціон з продажу особистих речей міжнародних зірок - гітара американського рок-музиканта Карлоса Сантани, капелюх та шарф італійського тенора Лучіано Паваротті, шина з автомобіля німецького гонщика Міхаеля Шумахера. До речі, цю шину було продано за 22 тисячі євро. Однак тільки грошима дітям не допомогти. Як зазначив Дітер Болен: “Треба усунути причину такого становища. Адже ці діти не винні, що вони опинилися на вулиці.” А Феліцітас Філіпп з організації “Caritas” додала, що в цьому передусім винне суспільство, в якому вони живуть.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG