Доступність посилання

ТОП новини

Міжнародна організація охорони здоров’я сьогодні оприлюднила нове дослідження, згідно з яким, глобальне потепління призвело до смерті 150 тисяч людей у 2000 році, ця цифра може подвоїтися протягом наступних 30 років, якщо тенденцію не буде змінено


-- no author -- Також у дослідженні згадано, що близько 20 тисяч людей загинуло цього літа у Європі під час небувалої спеки, яку вчені також пов’язують із глобальним потеплінням.

Нове дослідження було оприлюднене під час конференції під егідою ООН у Мілані. У дослідженні мовиться, що глобальне потепління сприяє поширенню таких смертельних хвороб, як малярія.

Також у дослідженні згадано, що близько 20 тисяч людей загинуло цього літа у Європі під час небувалої спеки, яку вчені також пов’язують із глобальним потеплінням.

Учені, екологи, активісти із захисту довкілля та уряди кількох європейських країн пов’язують глобальні зміни клімату з викидами в атмосферу шкідливих газів, зокрема вуглекислого газу. На їхню думку, викиди автомобілів та фабрик спричиняють часті повені, посухи, танення льодовиків та інші кліматичні аномалії.
XS
SM
MD
LG