Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція може виграти президентські вибори в першому турі, якщо висуне єдиного кандидата від "четвірки": СПУ, КПУ, БЮТ і "Нашої України"


-- no author -- Таку думку висловив голова Соціалістичної партії України, народний депутат Олександр Мороз в інтерв''ю УНІАН.

Таку думку висловив голова Соціалістичної партії України, народний депутат Олександр Мороз в інтерв''ю УНІАН.

Він наполягає на тому, що всі чотири опозиційні сили повинні об''єднати свої зусилля в ім''я перемоги. І обов''язково має бути визначений єдиний кандидат. Напередодні виборів і безпосередньо в день голосування, сказав також О.Мороз, опозиція повинна мобілізувати всі ресурси, щоб забезпечити явку на виборчі дільниці максимальну кількість опозиційно настроєних виборців. "Якщо так станеться, то вже в першому турі Україна матиме нового Президента. А разом з ним відкриються і нові можливості демократичного і економічного зростання", - впевнений лідер СПУ.

Олександр Мороз також нагадав, що для соціалістів "непорушною залишається лінія на проведення політичної реформи і на всенародне обрання Президента України в 2004-му році терміном на п''ять років".
XS
SM
MD
LG