Доступність посилання

ТОП новини

Шість країн-членів Європейського Союзу закликали заморозити бюджет ЄС та обмежити внески до нього на рівні одного відсотка від внутрішнього валового продукту


-- no author -- Ініціатива походить від шести найбільших платників до бюджету Євросоюзу – Німеччини, Франції, Великобританії, Швеції, Нідерландів та Австрії.

Ініціатива походить від шести найбільших платників до бюджету Євросоюзу – Німеччини, Франції, Великобританії, Швеції, Нідерландів та Австрії.

Аналітики пов’язують цю пропозицію з тим, що на останньому саміті ЄС – через заперечення з боку Польщі та Іспанії – не була ухвалена конституція Євросоюзу.Глава Єврокомісії Романо Проді піддав різкій критиці пропозицію шістьох країн-членів ЄС: “Ми не можемо створювати інституції ЄС через блокування рішень. Це не повинен робити ані Європейський парламент, ані Європейська Комісія”.

Проді також заявив, що останні події в ЄС означають тимчасове призупинення процесу євроінтеграції. Виступаючи у Страсбурзі, Проді не виключив можливості, що певні країни ЄС матимуть більш тісний економічний і політичний союз.
XS
SM
MD
LG