Про це повідомила прес-служба "Нашої України", посилаючись на звертання, в якому сказано, що під час голосування були допущені безліч порушень, зокрема, голосування підняттям рук не фіксувалося членами лічильної комісії парламенту.
Прес-служба повідомила, що одночасно відбувалося засідання лічильної комісії, на якому перевірялися підписи під проектом постанови про зміну процедури голосування, і лічильна комісія визнала тільки 225 підписів.
У зверненні також сказано, що підписи збиралися під проектом постанови про голосування бюлетенями, а на голосування був поставлений проект про голосування підняттям рук.
"Наша Україна", БЮТ і СПУ продовжують блокувати роботу Ради, вимагаючи скасування незаконного, на їхню думку, голосування з попереднього ухвалення змін до Конституції.
Прес-служба повідомила, що одночасно відбувалося засідання лічильної комісії, на якому перевірялися підписи під проектом постанови про зміну процедури голосування, і лічильна комісія визнала тільки 225 підписів.
У зверненні також сказано, що підписи збиралися під проектом постанови про голосування бюлетенями, а на голосування був поставлений проект про голосування підняттям рук.
"Наша Україна", БЮТ і СПУ продовжують блокувати роботу Ради, вимагаючи скасування незаконного, на їхню думку, голосування з попереднього ухвалення змін до Конституції.