Доступність посилання

ТОП новини

Кримський парламент закликав Верховну Раду України розглянути і ратифікувати Угоду про формування Єдиного економічного простору, підписану у вересні президентами України, Росії, Білорусі і Казахстану в Ялті


-- no author -- Депутати Верховної Ради АРК у своєму зверненні висловили переконання у тому, що формування Єдиного економічного простору відповідає національним інтересам держав-учасниць і не суперечить ідеї розвитку європейської інтеграції. На думку кримських парламентарів, ратифікація буде кращим доказом намірів народних депутатів України продовжити курс на здійснення політичної реформи в країні.

Депутати Верховної Ради АРК у своєму зверненні висловили переконання у тому, що формування Єдиного економічного простору відповідає національним інтересам держав-учасниць і не суперечить ідеї розвитку європейської інтеграції. На думку кримських парламентарів, ратифікація буде кращим доказом намірів народних депутатів України продовжити курс на здійснення політичної реформи в країні.

Учора на зустрічі в Керчі президенти України і Росії Леонід Кучма і Володимир Путін доручили своїм урядам розпочати практичну реалізацію комплексу заходів зі створення Єдиного економічного простору.
XS
SM
MD
LG