Доступність посилання

ТОП новини

Майже 3 тисячі українських військовослужбовців зустрінуть Новий рік, виконуючи миротворчі місії на трьох континентах світу


-- no author -- В Іраку більшість українських вояків проведуть новорічну ніч на блок-постах і в патрулях. Проте святковий стіл буде для всіх, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

В Іраку більшість українських вояків проведуть новорічну ніч на блок-постах і в патрулях. Проте святковий стіл буде для всіх, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Традиційні українські страви: вареники, сало, оселедці - вже доставлені до Іраку спецрейсом. Також до українського табору привезли і новорічні ялинки. Для солдатів, які не будуть залученні до служби у новорічну ніч, відбудуться святкові вечірки.

А в африканській країні Сьєрра-Леоне замість звичайних ялинок табір українських миротворців прикрашатимуть місцеві хвойні дерева. Яскрава сторінка святкової програми –це екскурсія солдатів новорічною столицею Сьєрра-Леоне - містом Фрітаун.

У Лівані і в Косові українські військовослужбовці зустрічатимуть Новий рік більш традиційно разом з представниками інших миротворчих підрозділів. На них чекають подарунки, святковий стіл і перегляд новорічних телепередач.
XS
SM
MD
LG