Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні відбувається одноденна робоча поїздка української військової делегації до Косова, де у складі багатонаціональних сил КейФОР з підтримки миру виконує завдання національна складова українсько-польського миротворчого батальйону "УкрПолбат"


-- no author -- Разом з військовими до Косова прибули також представники релігійних конфесій. Вони ознайомляться з базовими таборами українських миротворців, станом справ в українському миротворчому підрозділі, перебігом виконання ним завдань сил КейФОР та привітають особовий склад з Різдвом Христовим.

Разом з військовими до Косова прибули також представники релігійних конфесій. Вони ознайомляться з базовими таборами українських миротворців, станом справ в українському миротворчому підрозділі, перебігом виконання ним завдань сил КейФОР та привітають особовий склад з Різдвом Христовим.

Серед подарунків відеотехніка та відеокасети, періодичні видання, традиційні національні продукти харчування, а також різдвяні атрибути, що прикрашатимуть столи та службові оселі миротворців у Різдвяну ніч.
XS
SM
MD
LG