Доступність посилання

ТОП новини
18 Липень 2018, Київ 12:38

В Криму почала роботу комісія на чолі із секретарем Ради національної безпеки та оборони України Володимиром Радченком. Вона перевірятиме дотримання законності під час виділення і використання земель в Автономній Республіці Крим


-- no author -- Володимир Радченко на зустрічі в Кримському уряді заявив, що не ставить за мету “накопати компромат на конкретних людей, завдання комісії - вивести проблему в площину практичного її розв’язання”.

Володимир Радченко на зустрічі в Кримському уряді заявив, що не ставить за мету “накопати компромат на конкретних людей, завдання комісії - вивести проблему в площину практичного її розв’язання”.

Висновки комісії будуть також включати не тільки рекомендації щодо зміни законодавства, але й аналіз причин неефективності чи недієвості існуючих правових норм. До складу комісії увійшли представники РНБО України, уряду, СБУ і Генеральної Прокуратури. Комісію створив Президент України Леонід Кучма після масових акцій самозахоплення кримськими татарами земельних ділянок на Південному узбережжі Криму, які протестували проти розбазарення землі місцевою владою.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG