Доступність посилання

ТОП новини

Лідер блоку партій "Наша Україна" Віктор Ющенко і лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз критикують призначення Президентом Леонідом Кучмою голови Державної податкової адміністрації у Львівській області Сергія Медведчука першим заступником голови Державної податкової адміністрації


-- no author -- Про це вони заявили журналістам. Віктор Ющенко вважає, що це політичне рішення і воно призведе до посилення податкового тиску на бізнес. "Наша Україна" упродовж останніх 2 років домагалася звільнення Сергія Медведчука, обвинувачуючи його в незаконних діях на цій посаді.

Про це вони заявили журналістам. Віктор Ющенко вважає, що це політичне рішення і воно призведе до посилення податкового тиску на бізнес. "Наша Україна" упродовж останніх 2 років домагалася звільнення Сергія Медведчука, обвинувачуючи його в незаконних діях на цій посаді. "Є у Глібова байка про те, як щуку кинули у річку", - заявив Олександр Мороз і зазначив, що підвищення Медведчука на посаді, на його думку, призведе до посилення податкового тиску на економіку, а також до використання податкових інструментів для політичного тиску. Мороз також піддав критиці кадрову політику Кучми, заявивши, що вважає неправдою заяви про те, що кандидатури новопризначених міністрів узгоджувалися із фракціями більшості Верховної Ради. "Це свідчить, що ніякого коаліційного уряду не існує, фракції заднім числом заявляють про свою згоду, хоча ніхто з ними нічого не погоджував", - заявив лідер соціалістів.
XS
SM
MD
LG