Доступність посилання

ТОП новини

Міністр закордонних справ Польщі Влодзімєж Цімошевіч заявив, що 2004-й рік є для Польщі нагодою втілення стратегічних планів, пов''язаних зі вступом до Євросоюзу та розвитком трансатлантичної співпраці


-- no author -- Влодзімєж Цімошевіч заявив також, що Польща "була і буде речником інтеграції України в рамках НАТО та Європейського Союзу".

Влодзімєж Цімошевіч заявив також, що Польща "була і буде речником інтеграції України в рамках НАТО та Європейського Союзу".

Польський міністр закордонних справ зауважив, проте, що для поступу України в напрямку євроінтеграції необхідне здійснення реформ. "Немає сумнівів, що наш голос на користь України зустріне ліпший відгук серед партнерів, якщо міцнішою буде демократія та глибшими економічні реформи в цій державі. Прозахідний вибір Києва мусить мати однозначне підтвердження фактами. Як член ЄС Польща діятиме задля якнайшвидшого надання Україні чіткої європейської перспективи, включно з повноправним членством у структурі Європейського Союзу", - заявив глава польського зовнішньополітичного відомства.

Заяви Влодзімєжа Цімошевича прозвучали під час обговорення в сеймі напрямків зовнішньої політики Польщі, повідомила українська служба Бі-Бі-Сі.
XS
SM
MD
LG