Доступність посилання

ТОП новини

Громадянин України Максим Височанський, якого США обвинувачують у комп’ютерних злочинах, відмовився подавати апеляцію на рішення суду Бангкока про його екстрадицію до Сполучених Штатів


-- no author -- Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Маркіян Лубківський. Він повідомив, що Посольство України у Таїланді отримало листа від Максима Височанського, в якому той повідомляє про свою відмову від апеляції. “Посольство України у Таїланді, Міністерство закордонних справ України продовжує цю ситуацію тримати на своєму особливому контролі”, - зазначив речник МЗС.

Це означає, що упродовж 2-х місяців Височанського відправлять з Таїланду до США для розслідування обвинувачень.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Маркіян Лубківський. Він повідомив, що Посольство України у Таїланді отримало листа від Максима Височанського, в якому той повідомляє про свою відмову від апеляції. “Посольство України у Таїланді, Міністерство закордонних справ України продовжує цю ситуацію тримати на своєму особливому контролі”, - зазначив речник МЗС.

25-річного Максима Височанського затримали у травні минулого року таїландські правоохоронці на вимогу США. Громадянина України обвинувачують у скоєнні комп''ютерних злочинів проти банківських установ, які розташовані у США, і , зокрема, у підробці кредитних карток.
XS
SM
MD
LG