Доступність посилання

ТОП новини

З 31 січня Радіо Вільна Європа/ Радіо Свобода припиняє мовлення в Естонії, Латвії, Литві, Словаччині, Румунії, Болгарії та Хорватії, у зв’язку з входженням цих країн в НАТО і Євросоюз


-- no author -- У промові з приводу закриття семи служб Радіо Вільна Європа\Радіо Свобода Президент корпорації Том Дайн подякував співробітникам за вагомий внесок у розбудову демократії у цих країнах.

Пропозицію закрити ці служби надала Конгресу адміністрація американського президента, і за його рішенням, 23 січня Президент США Джордж Буш підписав відповідний указ. У промові з приводу закриття семи служб Радіо Вільна Європа\Радіо Свобода Президент корпорації Том Дайн подякував співробітникам за вагомий внесок у розбудову демократії у цих країнах.

Голова мовлення Радіо Вільна Європа\Радіо Свобода Мішель Дюбах сказала: “Сьогодні день змішаних почуттів. З одного боку, це дуже сумний день, бо ми втрачаємо членів нашої родини – колег, з якими ми працювали роками. З іншого боку, це день гордості – гордості за все, що ми зробили для розвитку свободи в Естонії, Латвії, Литві, Словаччині та Болгарії. Наші програми справді були унікальними”.

Радіо Вільна Європа\Радіо Свобода продовжуватиме мовлення у 27 регіонах та країнах світу, в тому числі в Україні.
XS
SM
MD
LG