Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні Верховна Рада України на позачерговій сесії провела повторне після 24 грудня голосування за проект конституційної реформи


-- no author -- Соціалісти домовились з більшістю і комуністами, вилучити з проекту закону положення про обрання президента у Верховній Раді. Після цього вони підтримали законопроект, який набрав таким чином 304 голоси. Тепер, якщо факт позачергової сесії в день відкриття п’ятої чергової сесії буде визнаний легітимним, парламент зможе провести другий тур процедури внесення змін до Конституції.

Соціалісти домовились з більшістю і комуністами, вилучити з проекту закону положення про обрання президента у Верховній Раді. Після цього вони підтримали законопроект, який набрав таким чином 304 голоси. Тепер, якщо факт позачергової сесії в день відкриття п’ятої чергової сесії буде визнаний легітимним, парламент зможе провести другий тур процедури внесення змін до Конституції. Отож, після голосування в опозиції залишилися дві фракції “Наша Україна” і Юлії Тимошенко.

Ситуацію коментує лідер соціалістів Олександр Мороз: “Ми переконані у тому, що сьогодні Верховна Рада ухвалила правильне рішення. Чому? Тому що вона, по-перше, дала відповідь на питання, яке хвилювало сьогодні людей: будуть брати участь виборці в обранні Президента, чи це буде робити парламент? Ми сьогодні своїм голосуванням відкриваємо можливість для розгляду змін до Конституції на нинішній сесії, бо всі інші відстрочки роблять проблематичним проведення реформи в цілому”.

Коментар лідера “Нашої України “Віктора Ющенка: “Сьогодні зроблена якраз механіка, у якій ця влада, цей режим зберігає своє існування. І вибори 2006 року вже мало що можуть змінити”.
XS
SM
MD
LG