Доступність посилання

ТОП новини

До Іраку з львівського військового летовища Скнилів відбули перші 155 українських військових 6-ї окремої механізованої бригади, які проходили підготовку на Яворівському полігоні


-- no author -- Ротація українських миротворців до Іраку триватиме до 3-го березня. Особовий склад, а це понад півтори тисячі військових, підтримуватимуть безпеку в провінції Васит, розміновуватимуть територію, супроводжуватимуть гуманітарні вантажі, патрулюватимуть у населених пунктах.

Ротація українських миротворців до Іраку триватиме до 3-го березня. Особовий склад, а це понад півтори тисячі військових, підтримуватимуть безпеку в провінції Васит, розміновуватимуть територію, супроводжуватимуть гуманітарні вантажі, патрулюватимуть у населених пунктах.

Попрощатися зі своїми синами і чоловіками пощастило лише тим рідним, котрі пройшли на летовище у групі журналістів, інших не допустили. Ось що сказала Раїса Гасак з Хмельницього, син котрої відбув до Іраку: “Від 6-ї години ранку тут стоїмо. Ніби він їде на курорт! Це ж війна!”
XS
SM
MD
LG