Доступність посилання

ТОП новини

Представник Аслана Масхадова, віце-президент уряду Чеченської республіки «Ічкерія» Ахмед Закаєв прокоментував нинішній терористичний акт у московському метро.


Петро Кагуй Представник Аслана Масхадова, віце-президент уряду Чеченської республіки «Ічкерія» Ахмед Закаєв прокоментував нинішній терористичний акт у московському метро.

Прага, 6 лютого 2004 року – Терористичний акт, здійснений терористом-смертником, така основна версія слідства у справі сьогоднішнього вибуху в московському метро.

Та буквально через кілька годин після цієї трагедії, яка забрала життя десятків людей і близько 200 осіб було поранено, російські інформаційні агентства, з посиланням на начальника Управління інформації Головного управління внутрішніх справ Москви Кирила Мазурина, повідомили, що у причетності до теракту підозрюють чоловіка 40 - 45 - річного віку «кавказької зовнішності».

Міжнародна конфедерація журналістських спілок закликала колег по перу утриматися від емоційних висловлювань з приводу нинішньої трагедії у московському метро до встановлення її винуватців.

Про те, що у цьому підриві відразу намагатимуться знайти «чеченський слід» застеріг і віце-президент уряду Чеченської республіки «Ічкерія» Ахмед Закаєв, який дав інтерв’ю Північнокавказькій редакції радіо «Свобода».

Ахмед Закаєв:

«Теророві проти мирного населення не може бути жодного виправдання... Уряд чеченської Республіки завжди засуджував і засуджує тероризм у всіх його формах і проявах». «Президент і уряд Чеченської Республіки з усією відповідальністю заявляють, що не мають жодного стосунку до цієї провокації і однозначно засуджують її. Терор і тероризм - це не наші методи, і ті, хто намагається реалізувати свою політику на принципах залякування суспільства, в кінцевому результаті зазнають фіаско і опиняться на лаві підсудних”.

Ахмед Закаєв також зауважив:

«Ми впевнені, що спецслужби Російської Федерації дуже швидко виявлять у підриві в московському метро так званий чеченський слід. Також ми впевнені в тому, що раніше чи пізніше, як і у попередніх терактах, в цьому жахливому злочині буде виявлено пряму чи опосередковану участь російських спецслужб». «Ми вже маємо сумний досвід того, що будь-яка політична активність Росії ніби поєднана з терором і тероризмом. Так було і восени 1999 року, коли підриви будинків у російських містах привели до влади, до Кремля, сіру невиразну особу, мало кому на той час відому - підполковника ФСБ Путіна. І ми не маємо сумніву в тому, що цей підрив приурочений до запланованих на березень президентських виборів у Росії».

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG