Доступність посилання

ТОП новини

Україна й Білорусь домовилися про співпрацю між парламентами двох країн


-- no author -- Сьогодні у Чернігові угоду підписали глава Верховної Ради Володимир Литвин і голова Ради Національних зборів Білорусі Геннадій Новицький.

Сьогодні у Чернігові угоду підписали глава Верховної Ради Володимир Литвин і голова Ради Національних зборів Білорусі Геннадій Новицький.

На підсумковій прес-конференції Володимр Литвин і Геннадій Новицький зазначили, що підписаний документ має активізувати міжпарламентське співробітництво.

На запитання радіо “Свобода” до Геннадія Новицького, коли парламент Білорусі ратифікує договір про кордон з Україною, він відповів, що переговори тривають, і ця проблема має вирішуватися комплексно. Володимир Литвин додав, що позиція України полягає у тому, щоб це питання відокремити від решти.

Договір про державний кордон між Україною і Білоруссю був підписаний у травні 1997 року, однак білоруський парламент досі його не ратифікував.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що Білорусь ратифікує цей договір тільки після погашення українського боргу, але обидві країни не можуть погодити його розміри. Україна оцінює борг у 50 мільйонів доларів, а Білорусь - у 100 мільйонів.
XS
SM
MD
LG