Доступність посилання

ТОП новини

Білоруську колегу Ігоря Бакая посадили за фінансові махінації.


Юрій Свірко Білоруську колегу Ігоря Бакая посадили за фінансові махінації.

Мінськ, 2 березня 2004 року.

На відміну від президента України, який перед Новим Роком підліковувався в Баден-Бадені, білоруському лідеру Олександрові Лукашенкові більше до вподоби гірські краєвиди Австрії.

Але так само як і в Україні, в Білорусі розгоралися пристрасті довкола відпочинку президента за кордоном.

За останні роки Президент Білорусі Олександр Лукашенка вже кілька разів перебував у Австрії. Перший раз це відбулося два роки тому, коли він мешкав у п’ятизірковому готелі в Альпах.

Номер там його коштував майже тисячу доларів за добу, але потім Президент Лукашенка заявив, що платила за готель Австрія, і це не коштувало білоруському бюджету жодної копійки.

Щодо цього року, то Міністерство закордонних справ Австрії підтвердило, що Президент Білорусі отримав австрійську візу та поїде кататися на лижах в Альпах.

Проте сам Лукашенка це не підтвердив, він просто зник із країни, і ніхто його не міг знайти. Єдине, що він повідомив уряду – попросив відпустити його у короткий відпочинок і нічого тут не робити без нього.

І якраз у цей час, у цей час в Могильовській області обвалився дах в школі, загинуло кілька учнів. Всі чекали на Президента Лукашенку, але він прилетів на місце трагедії лише за 30 годин.

В Мінську подейкували, що він перебував в Австрії і змушений був перервати відпочинок. Але після того, як він відвідав місце трагедії, він знову поїхав відпочивати. Але його річниця відмовлялась повідомляти, де перебуває Президент Білорусі.

Досі офіційно немає повідомлень, де відпочивав Президент білоруської держави. Два роки тому Президент Лукашенка сказав, що за його відпочинок заплатив Національний Олімпійський Комітет Австрії.

Цього разу це мабуть були гроші керівництва справами Президента. Проте керівницю справами невдовзі після цього відпочинку заарештували за фінансові махінації.

Вона тепер перебуває у в’язниці і, звичайно, з пресою не контактує.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG