Доступність посилання

ТОП новини

Народний депутат Микола Томенко на прес-конференції у Києві представив журналістам фрагменти чотирьох з восьми документів генерала СБУ Валерія Кравченка


-- no author -- Микола Томенко наголосив, що власноруч набрав на комп’ютері уривки документів, у яких керівництво СБУ давало вказівки генералу Кравченку стежити у Німеччині на українськими громадянами. При цьому він наголосив, що вилучив з матеріалів все, що стосується розголошення державних таємниць.

Микола Томенко наголосив, що власноруч набрав на комп’ютері уривки документів, у яких керівництво СБУ давало вказівки генералу Кравченку стежити у Німеччині на українськими громадянами. При цьому він наголосив, що вилучив з матеріалів все, що стосується розголошення державних таємниць.

На запитання кореспондента радіо “Свобода”, що спонукало генерала Кравченка з 30-річним досвідом роботи в розвідці оприлюднювати таку інформацію, Микола Томенко відповів: “Його позиція наступна. Він вважає, що в останній період характер циркулярів і розпоряджень набув різного змісту політичного замовлення і невідповідності тому статусу, в якому перебуває він як працівник української розвідки. Він розуміє, що така ситуація може загостритися в контексті президентської виборчої кампанії”.
XS
SM
MD
LG