Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні на прес-конференції у Києві кандидат у президенти Росії Іван Рибкін не спростував своїх лондонських заяв з приводу того, що під час приїзду до Києва в лютому він став об’єктом “розробок” злочинних груп чи спецорганів України або Росії і деякий час перебував у несвідомому стані


-- no author -- Іван Рибкін зазначив: “Я приїхав в Україну перший раз, щоб реалізувати головний, можливо, момент у моїй передвиборчій кампанії - про припинення війни в Чечні, про мир у Чечні. Без цього жити не може Росія”.

Особливу увагу Рибкін приділив проблемі Чечні.

Іван Рибкін зазначив: “Я приїхав в Україну перший раз, щоб реалізувати головний, можливо, момент у моїй передвиборчій кампанії - про припинення війни в Чечні, про мир у Чечні. Без цього жити не може Росія”.

Далі він закликав розвивати відносини з країнами СНД на рівноправній основі, без газового тиску, як це трапилося в стосунках з Білоруссю, і погроз застосувати силу у Панкісському міжгір’ї, що призвело до ускладнень у стосунках з Грузією, без того, щоб ми “тузлили одне одного”. Іван Рибкін натякнув на ускладнення на українсько-російському кордоні восени минулого року через односторонні дії Росії з будівництва дамби в Азовському морі.
XS
SM
MD
LG