Доступність посилання

ТОП новини

Речник Державного Департаменту США Ричард Баучер, відкриваючи сьогодні брифінг у Вашингтоні, засудив спроби придушення свободи слова в Україні


-- no author -- Ричард Баучер: "З великим занепокоєнням ми спостерігаємо за спробами української влади обмежити доступ громадськості до незалежної інформації, закриття учора радіо “Континент” та зняття з етеру радіо “Свобода” – радіо” Вільна Європа”, “Голосу Америки” та інших міжнародних радіомовлень. Це напад на демократію. Йдеться про дуже серйозну справу в рік виборів в Україні, коли потреба інформації з різних джерел є як ніколи необхідною".

Ричард Баучер: "З великим занепокоєнням ми спостерігаємо за спробами української влади обмежити доступ громадськості до незалежної інформації, закриття учора радіо “Континент” та зняття з етеру радіо “Свобода” – радіо” Вільна Європа”, “Голосу Америки” та інших міжнародних радіомовлень. Це напад на демократію. Йдеться про дуже серйозну справу в рік виборів в Україні, коли потреба інформації з різних джерел є як ніколи необхідною".
XS
SM
MD
LG