Доступність посилання

ТОП новини

У Києві стартувала всесвітня кампанія проти насильства над жінками, яку проводить міжнародна правозахисна організація “Amnesty International”


-- no author -- За словами активістів організації, від проблеми щоденно потерпають мільйони жінок у світі. Актуальною вона є і для України. Проте, за словами речниці української секції міжнародної Амністії Антоніни Тарановської, українська влада не приділяє цій проблемі належної уваги: усі дані, які отримує організація, надходять від неурядових організацій.

За словами активістів організації, від проблеми щоденно потерпають мільйони жінок у світі. Актуальною вона є і для України. Проте, за словами речниці української секції міжнародної Амністії Антоніни Тарановської, українська влада не приділяє цій проблемі належної уваги: усі дані, які отримує організація, надходять від неурядових організацій.

Говорячи про пріоритетні напрямки акції в Україні, Антоніна Тарановська зазначила:

“Готуючи план для України, ми обрали попередження домашнього насильства. По-перше, ми хочемо підготувати тіньовий звіт про становище жінок в Україні. Друге, це лобіювання змін до законодавства і лобіювання ратифікації міжнародних угод. Ми плануємо провести в Україні моніторинг законодавства, для того, щоб висунути певні законодавчі ініціативи. Ми так само будемо лобіювати ті моменти, щоб держава створювала притулки для жертв домашнього насильства».
XS
SM
MD
LG