Доступність посилання

ТОП новини

У центрі Багдада стався потужний вибух


-- no author -- Як повідомляють з місця подій, внаслідок вибуху повністю зруйнований готель "Джабаль Любнан" в багдадському районі Каррада.

Як повідомляють з місця подій, внаслідок вибуху повністю зруйнований готель "Джабаль Любнан" в багдадському районі Каррада.

CNN і BBC, з посиланням на американське командування, повідомляють, що загинули 27 осіб і 41 зазнали поранень. За словами рятувальників, багато людей залишилися під завалами. Сусідні приміщення також пошкоджені.

Кореспондент радіо "Свобода" - радіо "Вільна Європа" Самі Алхоя розмовляв з очевидцем вибуху:

“Він каже, що бачив у небі перед вибухом червоний спалах, і вважає, що це, мабуть, була ракета або мінометний снаряд, хоча однозначно сказати важко. Інші люди кажуть, що біля готелю вибухнув автомобіль з вибухівкою”.

Представник американського командування підтвердив, що біля готелю вибухнула машина з вибухівкою. Речник Білого дому Скотт МакКленан заявив: "Цей жахливий терористичний акт скерований проти мирного населення. Теракт не змусить нас відмовитися від допомоги іракцям запровадити демократію, свободу і стабільність у їхній країні. Це час випробувань, однак ми не дозволимо терористам перемогти".

Тим часом Правляча рада Іраку просить керівництво ООН повернути до країни своїх співробітників.

Офіційний запит Генеральному секретарю ООН Кофі Аннану направив голова Правлячої ради Мохаммед Бахр аль-Улюм.

Співробітникам ООН належить надавати допомогу в формуванні тимчасового уряду Іраку і в підготовці загальних виборів.
XS
SM
MD
LG