Доступність посилання

24 Січень 2018, Київ 04:00

Ялтинський регіональний меджліс оголосив про радикалізацію своїх дій у боротьбі за права своїх співвітчизників


-- no author -- У заяві меджлісу, поширеній у Симферополі, мовиться, що 9-місячна акція протесту проти дискримінації кримських татар, яким відмовляють у виділенні земельних ділянок на Південному узбережжі Криму, не вплинула ні на місцеву, ні на республіканську владу. А тому регіональний меджліс ухвалив рішення розбити на майдані перед ялтинським міськвиконкомом постійне наметове містечко.

У заяві меджлісу, поширеній у Симферополі, мовиться, що 9-місячна акція протесту проти дискримінації кримських татар, яким відмовляють у виділенні земельних ділянок на Південному узбережжі Криму, не вплинула ні на місцеву, ні на республіканську владу. А тому регіональний меджліс ухвалив рішення розбити на майдані перед ялтинським міськвиконкомом постійне наметове містечко.

Крім того, з 21-го березня кримські татари розпочинають самостійну забудову земельних масивів, на яких були розташовані так звані „галявини протесту”.

Минулого тижня ялтинська міськрада ухвалила рішення призупинити виділення землі населенню під будівництво індивідуального житла.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG