Доступність посилання

ТОП новини

Упродовж останніх 2 місяців щодня на українсько-польському кордоні вишиковуються довжелезні черги автомобілів


-- no author -- Щоб перетнути кордон потрібно простояти до 12 годин. Українські митники звинувачуюють у цьому польських колег.

Щоб перетнути кордон потрібно простояти до 12 годин. Українські митники звинувачуюють у цьому польських колег.

Автомобільні черги утворюються на всіх пунктах пропуску Західної регіональної митниці. До того ж зараз на польській території простоюють сотні вантажних машин з товаром. За словами українських митників, критична ситуація на кордоні склалась з вини польських колег, які за годину пропускають до 5 машин, працюють повільно. Оскільки їм вигідне напруження на східному кордоні, адже найближчим часом кількість польських прикордонників та митників має суттєво скоротитись, відповідно до європейських норм. Прохання української сторони нормалізувати ситуацію на кордоні залишається поза увагою польських прикордонників та митників.

У суботу в Києві з цього приводу відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ України Олександра Моцика з послом Польщі в Україні Мареком Зюлковським. Українська сторона запропонувала провести на початку квітня зустріч на кордоні заступників міністрів закордонних справ двох країн за участю представників митної, прикордонної і місцевої влади.
XS
SM
MD
LG