Доступність посилання

ТОП новини

Адміністрація Президента України поширює темники – спеціальні циркуляри, які забороняють загальнодержавним телеканалам згадувати про негативну реакцію з боку Заходу на події в Україні


-- no author -- Як повідомляє Інтернет-видання “Українська правда”, посилаючись на достовірні джерела, у подібних інструкціях Банкова вимагає від журналістів не помічати заяв міжнародних інституцій. Йдеться про останні звернення Заходу, що вимагають скасування цензури ЗМІ в Україні.

Як повідомляє Інтернет-видання “Українська правда”, посилаючись на достовірні джерела, у подібних інструкціях Банкова вимагає від журналістів не помічати заяв міжнародних інституцій. Йдеться про останні звернення Заходу, що вимагають скасування цензури ЗМІ в Україні.

Наприклад, 18-го березня про декларацію Євросоюзу щодо свободи ЗМІ та демократію в Україні не повідомив жоден телеканал, контрольований главою президентської адміністрації Віктором Медведчуком: УТ-1,“1+1” та “Інтер”. Виявляється, у темнику від 18-го березня був відсутній коментар з даної теми.

Подаючи приклади інших циркулярів, “Українська правда” наголошує, що таким чином привертає увагу до проблеми свободи слова напередодні візиту до України західних політиків. Завтра у Київ прибуває перший заступник держсекретаря США Ричард Армітедж.
XS
SM
MD
LG