Доступність посилання

ТОП новини

Сполучені Штати не задоволені якістю політичних відносин з Україною і прагнуть їх поліпшити, заявив журналістам у Києві перший заступник державного секретаря США Ричард Армітедж напередодні зустрічі з українським керівництвом


-- no author -- З Леонідом Кучмою заступник держсекретаря США говорив про майбутні президентські вибори в Україні. Ричард Армітедж передав українському Президенту листа від Президента США Джорджа Буша.

Впливовий американський політик прибув сьогодні в Україну з дводенним візитом. Завтра він має намір зустрітися з представниками опозиції.

Пан Армітедж уже провів переговори з Президентом Леонідом Кучмою, главою уряду Віктором Януковичем та міністром закордонних справ Костянтином Грищенком.

З Леонідом Кучмою заступник держсекретаря США говорив про майбутні президентські вибори в Україні. Ричард Армітедж передав українському Президенту листа від Президента США Джорджа Буша.

Прем’єр-міністр Віктор Янукович закликав американську сторону прискорити надання Україні статусу держави з ринковою економікою та активніше підтримувати прагнення України вступити до Світової організації торгівлі.

Під час зустрічі з міністром закордонних справ йшлося переважно про підтримку з боку США активнішого залучення українських компаній до відбудови Іраку.
XS
SM
MD
LG