Доступність посилання

ТОП новини

До Києва з робочим візитом прибув президент Польщі Олександр Кваснєвський


-- no author -- Зійшовши з трапу літака в аеропорту “Бориспіль”, Президент Польщі Олександр Кваснєвський заявив журналістам, що він переконаний: для України і Польщі відкриваються нові можливості для співпраці.

Зійшовши з трапу літака в аеропорту “Бориспіль”, Президент Польщі Олександр Кваснєвський заявив журналістам, що він переконаний: для України і Польщі відкриваються нові можливості для співпраці.

О. Кваснєвський: “Я радий, що рік Польщі в Україні - це велика подія тут, і, не зважаючи на проблеми, які нині існують в Польщі (йдеться про урядову кризу), я радий, що цю значну подію ми відзначатимемо разом у Києві. Що стосується приватизації польського металургійного комбінату Huta Czestochowa, я маю нові пропозиції, про які говоритиму з паном Президентом Кучмою та прем’єр-міністром Януковичем”.

О 19–ій годині в столичному Театрі опери і балету за участю президентів двох держав розпочалось урочисте відкриття Року Польщі в Україні, який проходить під гаслом: “Україна й Польща до Європи разом”. Завтра після обіду Олександр Кваснєвський повернеться до Варшави.
XS
SM
MD
LG