Доступність посилання

ТОП новини

Меджліс кримськотатарського народу вважає, що методи, якими керуються працівники міліції у розслідуванні інциденту в барі "Коттон" у Симферополі та інших справ, у яких фігурують кримські татари, є "грубим порушенням закону і конституційних прав людини"


-- no author -- Про це йдеться у заяві політико-правового управління Меджлісу, оприлюдненій у Симферополі. Керівник управління Надир Бекиров повідомив, що для отримання свідчень міліція застосовує погрози, залякування і тиск на свідків. Крім того, більшість із них доставляються в міліцію без повісток, а обшуки проводяться з брутальними порушеннями законодавства. Він відзначив, що в останні дні до Меджлісу за захистом звертаються не лише кримські татари, свідки цих подій, але й люди інших національностей.

Про це йдеться у заяві політико-правового управління Меджлісу, оприлюдненій у Симферополі. Керівник управління Надир Бекиров повідомив, що для отримання свідчень міліція застосовує погрози, залякування і тиск на свідків. Крім того, більшість із них доставляються в міліцію без повісток, а обшуки проводяться з брутальними порушеннями законодавства. Він відзначив, що в останні дні до Меджлісу за захистом звертаються не лише кримські татари, свідки цих подій, але й люди інших національностей.

Саме тому Меджліс має намір звернутися зі скаргою до Генпрокуратури України і міжнародних правозахисних організацій.

Правоохоронні органи, які розслідують масову бійку кримськотатарської і слов’янської молоді, що сталася в симферопольському барі „Коттон” 23-го березня, поки що ніяк не коментують цієї заяви.
XS
SM
MD
LG