Доступність посилання

ТОП новини

Вступ України до Євросоюзу виключати не можна, але Києву необхідно ще добре попрацювати над реформами


Про це йшлося на конференції Українсько-німецького форуму, яка завершилася в четвер у Брюсселі. Україні слід не чекати на чиюсь допомогу, а самій торувати шлях до Європи, - говорили учасники конференції.

Про це йшлося на конференції Українсько-німецького форуму, яка завершилася в четвер у Брюсселі. Україні слід не чекати на чиюсь допомогу, а самій торувати шлях до Європи, - говорили учасники конференції. Карстен Мекленбург, який займається питанням України в Директораті Єврокомісії із зовнішніх відносин, сказав, що Україні не слід порівнювати себе зі сплячою красунею, яку хтось має розбудити.

Посол Німеччини в Україні Дітмар Штюдеманн заявив, що Києву необхідно впроваджувати не тільки економічні, але й багато інших реформ: "Громадянське суспільство, демократизація, солідарність, верховенство права – все це складає граматику будь-якої політичної чи економічної мови, якою розмовляють нині в Європі".

Депутат Європарламенту Чарльз Таннок висловив занепокоєння тим, що Україна досі не отримала від Єврокомісії статус ринкової економіки. Парламентарій прогнозує, що Київ може розраховувати на членство в ЄС десь за 15 років, - інформує “Німецька хвиля”.
XS
SM
MD
LG