Доступність посилання

ТОП новини

НАТО приділяє велику увагу розвиткові стосунків з Україною і сподівається на їхнє пожвавлення


Так заявив у Києві Генеральний секретар Альянсу Яап де Хооп Схеффер після переговорів з міністром закордонних справ Костянтином Грищенком.

Так заявив у Києві Генеральний секретар Альянсу Яап де Хооп Схеффер після переговорів з міністром закордонних справ Костянтином Грищенком.

За словами Генсекретаря НАТО, важливо, щоб стосунки між Києвом і Брюсселем розвивалися динамічно, і це питання, можливо, обговорюватиметься на Стамбульському саміті Альянсу. Рівень участі України у цьому заході визначатимуть усі держави – члени НАТО.

Яап де Хооп Схеффер зазначив: “Ми зі свого боку створимо такі умови, які дозволять Україні взяти участь у Стамбульському саміті на вищому рівні. Але для цього Україна має виконати свою роботу, як і НАТО – свою”.

Підсумовуючи переговори, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко сказав: “Це його (пана Схеффера) перший візит в нашу столицю у цій якості. Але він відомий в Україні як досвічений дипломат. Ми обговорили питання безпекової ситуації у світі в цілому, в Іраку, де несуть службу український контингент, у Косові, де також присутні українські миротворці. Що ми можемо спільно з НАТО на рівні ідей і практичних дій зробити, щоб поліпшити ситуацію в цих двох регіонах”.

Тим часом народний депутат Юлія Тимошенко повідомила сьогодні, що її блок розробив проект постанови Верховної Ради про виведення з Іраку українського контингенту. За її словами, вже у вівторок в парламенті фракція БЮТ домагатиметься голосування з проекту цієї постанови.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG