Доступність посилання

ТОП новини

Брати Клички ще не відмовилися від своєї мрії одночасно стати чемпіонами світу з боксу.


Надія Кандиба

Аудіозапис:

Німеччина, 7 травня 2004 - На українських боксерів Віталія та Володимира Кличків німці вже давно дивляться, як на національних героїв. Черговим свідченням цього стала участь братів у ток-шоу Йоганнеса Кернера, одній з найпопулярніших телепрограм на другому каналі німецького телебачення (ZDF). Боксери з України говорили про минулі бої та свої мрії.

Німці завжди зустрічають Віталія та Володимира Кличків під гучні аплодисменти та вітання. Не стало винятком і ток-шоу Йоганеса Кернера, навіть попри нещодавню поразку молодшого з братів в поєдинку з Лемоном Брюстером. Дякуючи за такий теплий прийом з боку німецької публіки, українські боксери погодилися на досить відверту розмову. Віталій та Володимири Клички, які тренуються в гамбурзькому боксерському клубі „Universum“, зауважили, що ще не відмовилися від своєї мрії одночасно стати чемпіонами світу з боксу. Як сказав Віталій Кличко:

“Мрія не лопнула. Її втілення тільки дещо змістилося в часі.”

Водночас Віталій Кличко визнав, що ще одна поразка могла б завдати серйозної шкоди і йому, і його брату. Нагадаємо, що кілька тижнів тому Віталій Кличко в поєдинку за чемпіонський пояс за версією WBО блискуче переміг Коррі Сандерса. Німецька преса тоді прокоментувала, що таким чином була відновлена честь родини Кличків.

“Мені було дуже прикро, що я не зміг своєю перемогою підтримати мого брата на його шляху до чемпіонського поясу”,

визнав Володимир Кличко, порушуючи тему своєї загадкової поразки в поєдинку з Лемоном Брюстером.

І все ж таки він не збирається відмовлятися від подальшої спортивної кар’єри. Нині Володимира Кличка турбує лише одне питання: чому під час бою з Брюстером його полишили сили. Висловлюються підозри про можливі маніпуляції. Але однозначного підтвердження цієї версії ще немає. До речі, знайти справжню причину буде нелегко, оскільки аналізи крові та сечі, зібрані відразу після бою, дивовижним чином зникли. Віталій Кличко згадує, в якому жахливому стані перебував його брат після поєдинку:

“Я знаю мого брата дуже добре впродовж от уже 28 років. Але таким я його ще ніколи не бачив. Після бою він не міг рухатися. Ми віднесли його в роздягальню, куди прийшов лікар. Він не міг говорити, був просто паралізований”, - розповів Кличко-старший.

Однак через відсутність доказів Володимир Кличко не шукає виправдання своєї поразки.

“Або ми матимемо факти, або інший варіант - я продовжу свою спортивну кар’єру”, - заявив Кличко-молодший під ток-шоу на другому каналі німецького телебачення ZDF.

До-речі, як повідомив його старший брат, їм уже пропонували навіть зніматися в Голлівуді. Однак вони поки що відмовилися, надавши перевагу боксу.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG