Доступність посилання

ТОП новини

Перед спецiальним судом у Белградi вперше постав Милорад Лукович, котрого прокуратура вважає головним органiзатором замаху на прем’єр-мiнiстра Зорана Джинджича у березні минулого року


На вимогу адвокатiв обвинуваченого, процес тимчасово припинений до 10 червня, щоб Лукович мiг ознайомитися з актами прокуратури. Заступник прем’єр-мiнiстра Сербії Миролюб Лабус спростував твердження окремих газет, що влада вела переговори з Луковичем і надала йому певнi полiтичнi гарантiї.

На вимогу адвокатiв обвинуваченого, процес тимчасово припинений до 10 червня, щоб Лукович мiг ознайомитися з актами прокуратури. Заступник прем’єр-мiнiстра Сербії Миролюб Лабус спростував твердження окремих газет, що влада вела переговори з Луковичем і надала йому певнi полiтичнi гарантiї. Лабус каже, що обвинувачений вимагав лише захисту для своєй сiм’ї ( дружини та чотирьох дiтей ) і гарантiї, що його в тюрмi не отруять.

Вiдставний полковник полiцiї, якого марно розшукували вiд березня минулого року, добровiльно здався 2 травня в своїй вiллi у Белградi.
XS
SM
MD
LG