Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті намагаються зменшити податкові борги підприємств.


Іван Костюк

Податківці на Прикарпатті заявили, що успішно виконали план фінансових надходжень до бюджетів усіх рівнів у першому кварталі. Однак гострою проблемою в роботі податкової адміністрацїі в реґіоні залишається ліквідація податкових боргів, які ще мають підприємства області. Цю проблему не вдається вирішити впродовж кількох минулих років.

Понад 171 мільйон гривень податкових надходжень у першому кварталі зібрали податківці до бюджетів усіх рівнів. Як наголошували на колегії Державної податкової адміністрацїі в Івано-Франківській області, цього року податківці перевершили самі себе. Адже податків зібрано на 30 мільйонів більше, аніж минулого року. Однак головною проблемою для податківців Івано-Франківщини залишається ліквідація податкового боргу підприємств області за минулі роки. З цього приводу голова державної податкової адміністрації в області Віктор Рахміль наголосив:

“В першу чергу основними нашими завданнями буде продовження роботи по погашенню податкового боргу і розширення бази оподаткування шляхом роботи із збитковими підприємствами та наведення порядку на ринку підакцизних товарів”.

На колегії податкової адміністрації з цього приводу неодноразово заявляли, що збиткові підприємства або ж повинні представити реальні бізнес-плани щодо своєї реорганізації та майбутньої прибуткової діяльності, або пройти процедуру банкрутства. Також чимало йшлося про налагодження співпраці з населенням, яке все ще, на переконання податківців, сприймає податкову адміністрацію як репресивний орган. Для цього на Прикарпатті податківці й надалі організовуватимуть навчальні семінари, круглі столи, зустрічі з громадськістю. У цьому їм допомагатимуть численні наглядові ради, в яких задіяні, окрім податківців, підприємці, науковці, представники інтелігенції та громадських організацій. Усе це, за словами керівництва податкової адміністрації на Івано-Франківщині, робиться для того, щоб робота податківців з підприємцями, бізнесменами та населенням велась у конструктивному руслі.
XS
SM
MD
LG