Доступність посилання

ТОП новини

Тимчасова урядова рада Іраку заявила про саморозпуск у зв’язку з призначенням членів нового перехідного уряду, який отримає повноваження 30 червня


Сьогодні ж у Багдаді перед журналістами виступили новопризначений президент Іраку Газі аль–Явер, прем’єр-міністр Ійад Аллаві та посланець ООН в Іраку Лакдар Брахімі. Аль-Явер, зокрема, сказав: “Ми, народ Іраку, очікуємо на повну незалежність за допомоги резолюції Ради Безпеки ООН, яка дозволить нам побудувати вільну, незалежну, демократичну і федеральну, об’єднану батьківщину”.

Глава уряду Ійяд Аллаві оголосив склад нового кабінету, зокрема, Хошияр Зебарі обійняв посаду міністра закордонних справ Іраку.

Сьогодні ж у Багдаді перед журналістами виступили новопризначений президент Іраку Газі аль–Явер, прем’єр-міністр Ійад Аллаві та посланець ООН в Іраку Лакдар Брахімі.

Аль-Явер, зокрема, сказав: “Ми, народ Іраку, очікуємо на повну незалежність за допомоги резолюції Ради Безпеки ООН, яка дозволить нам побудувати вільну, незалежну, демократичну і федеральну, об’єднану батьківщину”.

За словами іракського прем’єр-міністра Ійада Аллаві, після 35-річного періоду тиранії, Ірак, за сприяння сил коаліції під керівництвом США, починає свій шлях до незалежності і демократії.
XS
SM
MD
LG