Доступність посилання

ТОП новини

Загроза тероризму в Європі реальна і серйозна.


Славко Волинський

Брюссель, 3 червня 2004 - Терористичні операції, які поширюються в країнах Перської затоки, серйозно турбують Європейський Союз. ЄС остерігається , щоб дії ісламських бойовиків не поширились на країни Європи, як це трапилось вже у Іспанії. Про це нині заявив журналістам координатор Ради міністрів ЄС у справах боротьби з тероризмом Хейс де Фрііс.

Хейс де Фрііс зокрема заявив, що загроза тероризму в Європі реальна і серйозна. Ми не можемо виключати, що в якомусь місці Європи не повториться терористична атака. Координатор ЄС у боротьбі з тероризмом продовжив: “На жаль, ми мусимо визнати, що будь-яка країна в Європі може стати жертвою атаки терористів. Жодна з країн Європейського Союзу не є захищеною, незалежно від того, чи війська беруть участь в операціях в Іраку, чи ні!

Хейс де Фрііс заявив журналістам, що вважає найбільш небезпечною для Європи терористичну організацію “Аль- Каїда”, яке вже має досить потужну і розвинену мережу на європейському континенті.

Хейс де Фрііс: “Аль –Каїда” вже понесла значні втрати серед своїх лідерів завдяки добре організованій співпраці органів безпеки та керівництва інших правоохоронних структур Європейського Союзу”.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG