Доступність посилання

ТОП новини

Загроза тероризму в Європі реальна і серйозна.


Славко Волинський

Брюссель, 3 червня 2004 - Терористичні операції, які поширюються в країнах Перської затоки, серйозно турбують Європейський Союз. ЄС остерігається , щоб дії ісламських бойовиків не поширились на країни Європи, як це трапилось вже у Іспанії. Про це нині заявив журналістам координатор Ради міністрів ЄС у справах боротьби з тероризмом Хейс де Фрііс.

Хейс де Фрііс зокрема заявив, що загроза тероризму в Європі реальна і серйозна. Ми не можемо виключати, що в якомусь місці Європи не повториться терористична атака. Координатор ЄС у боротьбі з тероризмом продовжив: “На жаль, ми мусимо визнати, що будь-яка країна в Європі може стати жертвою атаки терористів. Жодна з країн Європейського Союзу не є захищеною, незалежно від того, чи війська беруть участь в операціях в Іраку, чи ні!

Хейс де Фрііс заявив журналістам, що вважає найбільш небезпечною для Європи терористичну організацію “Аль- Каїда”, яке вже має досить потужну і розвинену мережу на європейському континенті.

Хейс де Фрііс: “Аль –Каїда” вже понесла значні втрати серед своїх лідерів завдяки добре організованій співпраці органів безпеки та керівництва інших правоохоронних структур Європейського Союзу”.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG