Доступність посилання

ТОП новини

Українська компанія виграла тендер на 78 мільйонів доларів США зі спорядження армійських підрозділів Іраку


Про це сказано в повідомленні Міністерства оборони США, на яке посилаються агенства у Києві. Відповідно до повідомлення, контракт зі спорядження виграло спільне підприємство “ANHAM”, і сума його становить 120,1 млн. доларів.

Про це сказано в повідомленні Міністерства оборони США, на яке посилаються агенства у Києві.

Відповідно до повідомлення, контракт зі спорядження виграло спільне підприємство “ANHAM”, і сума його становить 120,1 млн. доларів.

"Роботи будуть виконані в Україні на 65%", - сказано в повідомленні. Вони повинні бути завершені до 30 вересня 2006 року. Укомплектувати необхідно 15 батальйонів і 6 бригад.

Це перший виграний українською стороною тендер в Іраку. Як повідомляло агентство, станом на липень 2003 року 80 українських компаній претендували на участь у відновленні Іраку, зокрема концерн "Стирол", компанії "Нафтогаз України", "Укрресурси" і "АвтоКрАЗ".

В основному, претендували компанії, які працюють у сфері транспорту, металовиробництва, машинобудування, зокрема, нафтогазового машинобудування.

До початку війни в Іраку 36 українських компаній уже мали досвід співробітництва з Іраком.

Раніше США заявили про намір надати допомогу українським компаніям в одержанні замовлень на участь у відновленні Іраку.

США допускають участь українських компаній у відбудовних роботах в Іраку як субпідрядників у американських компаній, які будуть виконавцями основних контрактів.
XS
SM
MD
LG