Доступність посилання

ТОП новини

Соціалісти Донеччини готуються до виборів.


Сергій Гармаш

Донецьк, 17 червня 2004 - Соціалісти Донеччини готуються до президентських виборів, заявляють про не партнерське ставлення до них комуністів, та розраховують на результат для свого можливого кандидата, Олександра Мороза, не менш ніж 11 відсотків. Докладніше про це Сергій Гармаш.

Останнім часом чисельність лав соціалістів в Донецькій області зросла приблизно на двадцять відсотків. Про це в інтерв’ю кореспондентові “Свободи” заявив перший секретар обкому СПУ Юрій Гримчак. Лідер донецької організації СПУ повідомив що в області вже сформовані виборчі структури соціалістів. На запитання кореспондента на кого вони будуть працювати в разі якщо політ реформу ухвалять і Мороз не буде балотуватись, Юрій Кримчак відповів що, цитую: “в такому випадку вони будуть брати участь у президентській кампанії іншого кандидата” – кінець цитати. На припущення що це може бути лідер комуністів Петро Симоненко, соціаліст відповів, що він би не був таким категоричним і заявив що на його точку зору вірогідність єдиного кандидата від СПУ та КПУ дуже не висока. Більше того, на регіональному рівні добрі стосунки між комуністами та соціалістами останні півроку погіршились. Ці дві ліві партії вже не проводять разом свої акції: “Останні півроку Комуністична партія намагається проводити свої акції окремо. Я думаю вони почали передвиборчу кампанію”.

Зараз донецькі соціалісти чекають на 4 липня, коли з‘їзд партії має висунути Олександра Мороза кандидатом у президенти. І якщо це станеться, вони, за словами пана Гримчака орієнтуватимуться не просто на участь у кампанії, а на перемогу. Вже зараз на Донеччині однопартійці Олександра Мороза розраховують отримати не менше 11 відсотків голосів. Саме стільки донеччан, за даними Донецького інформаційно-аналітичного центру підтримують дії Олександра Мороза. Хоча якщо брати за орієнтир результати минулих президентських виборів, то тут Юрій Гримчак апелює до плівок Мельниченка, де зафіксована розмова президента з Януковичем, на якій називається цифра симпатиків Мороза на Донеччині – 14%. Юрій Гримчак: “одинадцять відсотків тих, хто сьогодні вважає що дії Мороза відповідають інтересам України, Донбасу та всього іншого. На ці відсотки ми як мінімум орієнтуємось. Інше буде залежати від нашої роботи як з людьми так і у виборчих комісіях”.

Таку думку щодо перспектив Олександра Мороза на президентських виборах в Донецькій області висловив лідер донецьких соціалістів Юрій Гримчак.
XS
SM
MD
LG