За його підсумками підписана Стратегія українсько-польського міжрегіонального і прикордонного співробітництва.
У заключному пленарному засіданні Форуму взяли участь президенти обох країн Леонід Кучма та Алєксандр Кваснєвський. Леонід Кучма на зустрічі заявив: “Наші польські партнери бачать великі можливості на схід від Бугу. Для них співпраця з Україною – це не лише освоєння перспектив на ринку, але й серйозна інвестиція в майбутнє. Зі свого боку хотів би запевнити, що українська економіка відкрита для польських друзів”.
У заключному пленарному засіданні Форуму взяли участь президенти обох країн Леонід Кучма та Алєксандр Кваснєвський. Леонід Кучма на зустрічі заявив: “Наші польські партнери бачать великі можливості на схід від Бугу. Для них співпраця з Україною – це не лише освоєння перспектив на ринку, але й серйозна інвестиція в майбутнє. Зі свого боку хотів би запевнити, що українська економіка відкрита для польських друзів”.