Доступність посилання

ТОП новини

У Симферополі розпочала роботу Літня академія "Стамбульський саміт НАТО: розуміння міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції в Україні", організатором якої виступив Київський Центр інформації і документації Альянсу


Як повідомив директор Центру інформації і документації НАТО Мішель Дюре, цей захід вперше проводиться на території України. У ньому беруть участь понад 70 студентів з України, Росії, Білорусі і Польщі, представники низки молодіжних організацій Криму.

Як повідомив директор Центру інформації і документації НАТО Мішель Дюре, цей захід вперше проводиться на території України. У ньому беруть участь понад 70 студентів з України, Росії, Білорусі і Польщі, представники низки молодіжних організацій Криму. Головна мета Академії – надати молоді різних країн, яка вивчає питання міжнародної політики, можливість "з перших рук" отримати інформацію про діяльність НАТО, актуальні проблеми міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції. Літня академія триватиме в Симферополі до 4 липня.
XS
SM
MD
LG