Доступність посилання

ТОП новини

Парламентська асамблея Ради Європи готова застосувати найжорсткіші санкції щодо України, якщо її влада не прислухається до рекомендацій не вносити змін до Конституції до завершення восени президентських виборів


Доповідачі Моніторингового комітету ПАРЄ Ханне Северінсен та Ренате Вольвенд мають намір у кінці серпня відвідати Донецьк і Дніпропетровськ.

Доповідачі Моніторингового комітету ПАРЄ Ханне Северінсен та Ренате Вольвенд мають намір у кінці серпня відвідати Донецьк і Дніпропетровськ.

Про це заявив голова української делегації у ПАРЄ Борис Олійник у середу в парламенті, доповідаючи про результати участі делегації у літній сесії організації.

Олійник також зазначив, що "українське питання" може бути розглянуте на жовтневій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

За його словами, на літній сесії "Україні обійшлося тільки на перший погляд", оскільки було заслухано звіт Моніторингового комітету, де висловлено хвилювання щодо поспішного проведення політреформи та рекомендовано провести її вже після виборів президента.

"Однак вже під час сесії було проголосовано в першому читанні зміни до Конституції. Ця звістка так зворушила деяких членів ПАРЄ, що вони схопилися за голову", - зазначив Олійник.

"Але ми варті, щоб нас "віншували" на наступній сесії ПАРЄ", - додав він.

В той же час народний депутат Сергій Головатий, який нещодавно став членом Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи, заявив, що "Україна близька до європейської ганьби" і що до України будуть вжиті заходи, якщо вона продовжить проведення політреформи.

Він зазначив, що на лютневій сесії ПАРЄ було зроблене "115 китайське попередження Україні", коли було ухвалено резолюцію, яка рекомендувала утриматись від внесення змін до Конституції способом, що суперечить Конституції, і провести чесні вибори.

"Проголосувавши те (зміни до Конституції), що було предметом критики в лютому, вона (Україна) дала ляпаса Раді Європи", - зазначив депутат.
XS
SM
MD
LG