Доступність посилання

ТОП новини

Влада працює над "списком кандидатів від опозиції".


Сергій Собуцький

Народний депутат Іван Плющ у інтерв''ю Бі-Бі-Сі сказав, що сьогодні не визначені кандидати ані від правлячих партій, ані від опозиції. "Але я можу сказати точно, що від опозиції буде Віктор Ющенко, буде Петро Симоненко, буде Олександр Мороз. І цей список, я гадаю, можна буде продовжити, бо влада працює над цим списком, - переконаний Іван Плющ.

Колишній голова парламенту додав, що сьогодні не може стверджувати, що влада остаточно визначилася щодо єдиного кандидата. "Останні заяви президента показують, що Леонід Данилович ще не ухвалив остаточного рішення. Мені здається, свідомо чи несвідомо, але пролунала щиро його заява, що він поки не уявляє Україну без Кучми", - додав Плющ.

Відповідаючи на питання Бі-Бі-Сі про те, чи вважає Плющ, що Олександр Мороз, вирішивши іти на вибори, домовився з АП, парламентарій відповів, що "Мороз ніколи і нікому не скаже про те, про що він домовляється сьогодні з владою через своїх представників". "Але треба розуміти, що Мороз ніколи не відмовиться від участі у президентських перегонах. І це сьогодні влаштовує владу, це сьогодні влаштовує самого Мороза і, може не зовсім, але у більшості і ту політичну силу, яку він представляє. Тому про що і як домовляються, - сьогодні це другорядне. Головне, що він братиме участь у виборах", - стверджує народний депутат.

Плющ наголосив, що однозначно не вірить у грузинський сценарій в Україні, "але з точки зору, що це буде грузинський варіант". "Я вірю в український сценарій. І я знаю, що переважна частина українського суспільства не підтримує того, що робить влада. А Віктора Януковича тісно пов''язують з владою. І ніколи люди не віддадуть йому голоси. Буде український варіант, бо у людей не лишиться нічого іншого, як вийти і сказати, що ми так не голосували і ми не віримо у такі результати виборів. Які будуть відтінки протестів - грузинські, прибалтійські чи західноєвропейські чи суто українські - не має значення. Втрачати людям буде нічого", - переконаний Іван Плющ.

Плющ сказав у інтерв''ю, що не вірить у те, що Конституція буде змінена до президентських виборів. "Я півтора роки кажу, що зміни до Конституції зараз не потрібні владі та й взагалі нікому. Вигідний сам процес, тому над ним так працюють, щоб зміни не сталися", - додав парламентарій.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG